Święto Muzyki 2019

Jesteś tutaj: Strona główna » Dołącz do Święta Muzyki 2018!

Dołącz do Święta Muzyki 2018!

Wtorek, 17 kwietnia 2018 r.

Jesteś muzykiem? Chcesz zmienić swój pub, kawiarnię, ogródek piwny w jedyny w swoim rodzaju punkt muzyczny? Zgłoś się! Pierwszego dnia lata — 21 czerwca 2018 roku Toruń po raz dwunasty będzie rozbrzmiewał wszechobecną muzyką!

Święto Muzyki to cykliczne wydarzenie, które odbywa się na całym świecie w pierwszy dzień lata, czyli 21 czerwca. Święto, zgodnie z hasłem „Muzyka wszędzie, koncert nigdzie!”, nie jest festiwalem, lecz przeżywaniem muzyki „na żywo”. Wszystko to ma na celu ukazanie jej siły, różnorodności i bogactwa poprzez uwzględnienie jak największej liczby rodzajów i nurtów muzycznych. Wszelkiego rodzaju instytucje a także nieformalne grupy i zespoły organizują ogólnodostępne i bezpłatne koncerty w przestrzeni miasta.

  • Jesteś muzykiem?
  • Masz sprzęt, miejsce i nie boisz się spontanicznych wystąpień?
  • Chcesz zaaranżować na Starym Mieście swój punkt muzyczny?

Zgłoś się do nas! Do 21 maja 2018 roku (poniedziałek) na Wasze zgłoszenia czeka Marta Liwoch z Toruńskiej Agendy Kulturalnej, instytucji koordynującej wydarzenie: tel. 662 072 845, e-mail: m.liwoch@tak.torun.pl . W tytule maila proszę podać nazwę święta i nazwę grupy. Toruńska Agenda Kulturalna — koordynator wydarzenia, nie wypłaca wynagrodzeń z tytułu występu w ramach Święta Muzyki — wydarzenie ma charakterz ogólnodostepny i bezpłatny .

SM-ST-2018-BELKA.png

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.

  «   Wstecz