Święto Muzyki 2019

Jesteś tutaj: Dołącz

Dołącz do Święta Muzyki!

Wszystkie punkty i muzyków grających na Starym Mieście, prosimy o zgłaszanie!

Jestem muzykiem. Mam swój sprzęt i miejsce na „Starówce”, w którym wystąpię — lub — Nie potrzebuję miejsca, ani infrastruktury i zamierzam wystąpić spontanicznie „na ulicy”.

Upewnij się, że grając w wybranym miejscu, nie będziesz przeszkadzał sąsiadom oraz innym okolicznym miejscom (sklepy, puby, kawiarnie). Zgłoś swój punkt do ekipy koordynującej. Umieścimy Twój punkt muzyczny w programie imprezy.

Jesteśmy grupą muzyków, która chce zaaranżować na Starym Mieście swój punkt muzyczny. Planujemy zająć publiczny „pas ruchu drogowego”.

Warto pamiętać, że jeśli gracie w wybranym przez siebie miejscu, zadbaliście wcześniej o to, by nie przeszkadzać sąsiadom i okolicznym miejscom (sklepy, puby, kawiarnie). Ponadto zgłoście swój punkt do ekipy koordynującej, aby uzyskać w MZD zezwolenie na granie w wybranym miejscu i trafić do programu imprezy.

Jestem muzykiem, ale nie wiem, gdzie wystąpić.

Spróbuj skontaktować się z prywatnym miejscem, przy którym chciałbyś się zaprezentować (pub, kawiarnia, klub, księgarnia, sklep itp.) albo spróbuj przyłączyć się do miejsca, które już organizuje punkt muzyczny. Jeśli wciąż nie będziesz wiedział gdzie zagrać? Napisz do nas!

Dysponujesz punktem (np. ogródek piwny, podwórze), do którego nie potrzebujesz dodatkowego zezwolenia oraz masz swoich muzyków?

Upewnij się, że Twój punkt nie będzie przeszkadzał sąsiadom, pozostałym punktom muzycznym oraz innym okolicznym miejscom (sklepy, puby, kawiarnie). Zgłoś swoje miejsce, a zostanie uwzględnione w programie imprezy.

Chcesz zaaranżować punkt muzyczny na Starym Mieście i musisz zająć „pas ruchu drogowego”?

Podaj nam dokładne dane, abyśmy mogli zgłosić ten teren do MZD. Będziesz miał pewność, że granie koncertu jest tam dozwolone.

Dysponujesz miejscem w dogodnej lokalizacji, ale szukasz muzyków?

Posiadasz sklep, kawiarnię, klub, pub lub inne miejsce na Starym Mieście i chcesz włączyć się w Święto Muzyki, ale nie współpracujesz z artystami lub chcesz zaprosić dodatkowych wykonawców? Zgłoś się do nas! Pomożemy!

Koordynator: Aleksandra Olszewska
e-mail: a.olszewska@tak.torun.pl